Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Radzionków

Olej przepracowany ceny Radzionków - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Radzionkowie

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Radzionkowie.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w których jest dozwolone wyprzedać przepracowany olej w mieście Radzionków. Ważne kwestie o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod różnymi postaciami oraz większą z nich wolno oddać na skupach, które pracują w Radzionkowie albo sąsiednich okolicach tego niesamowitego miasteczka. Olej przepracowany może pochodzić spośród warsztatów technicznych, lokali kucharskich (pubów, restauracji, knajp i tym podobne.) dodatkowo wielu różnych miejsc, w jakich zużywa się takiego typu substancje. Tego wariantu surowiec może być szkodliwy dla otoczenia. Zatem należałoby zadbać, by jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana dodatkowo specjalna jednostka.

Stawki za przepracowany także zużyty olej gastronomiczny, samochodowy dodatkowo nie tylko. Ile zdobędziesz, jeśli sprzedasz go w Radzionkowie?

Dokładne kosztorysy zależą od wielu składników, dlatego ciężko udostępnić jasnej odp na zapytanie o dokładne przychody płynące ze sprzedaży nieprzydatnego już oleju. Regularnie nalicza się je od każdego przehandlowanego litra. Finalnie olej nazywany przepracowanym może więc być skupowany za parę, naście ewentualnie kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej informacji namawiamy do zapoznania się z dodaną na tejże stronie internetowej tabelką średnich stawek. I jeżeli potrzebujesz przyswoić szczegółowe odpłatności – umów się zwyczajnie ze skupem, jaki funkcjonuje plus utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich miejscach z Radzionkowa funkcjonują spółki zajmujące się obrotem, odbiorem i utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na poznaniu szczegółowych lokalizacji tego typu zakładów - bezapelacyjnie zobacz znajdującą się na tejże stronie www mapkę. Czekają na Ciebie na niej miejscowe skupy wysłużonego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wybraną instytucję - skontaktuj się z jej pracownikami, aby zapoznać określone stawki również dowiedzieć się, w jakich godzinach jest otwarta dla tutejszych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.