Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Płońsk

Olej przepracowany ceny Płońsk - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Płońsku

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Płońsku.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich wolno zbyć przepracowany olej w miejscowości Płońsk. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod różnymi postaciami dodatkowo większą część z nich wolno oddać na skupach, które działają w Płońsku albo bliskich okolicach tego pięknego miasta. Olej przepracowany może powstawać spośród punktów mechanicznych, punktów gastronomicznych (pubów, restauracji, knajp itp.) plus wielu innych pomieszczeń, w jakich wykorzystuje się tego rodzaju substancje. Takiego także wariantu surowiec może być zabójczy dla otoczenia. Więc warto dopilnować, żeby jego odbiorem zajęła się wyszkolona także kompetentna jednostka.

Stawki za przepracowany i zużyty olej kucharski, automobilowy dodatkowo nie tylko. Ile zarobisz, jeśli odsprzedasz go w Płońsku?

Konkretne szacunki zależą od wielu składników, więc ciężko udzielić informacji jasnej odpowiedzi na zapytanie o rzeczywiste przychody wychodzące z wyprzedaży bezwartościowego już oleju. Regularnie nalicza się je od każdego oddanego litra. Ostatecznie olej nazywany przepracowanym może więc być skupowany za parę, kilkanaście ewentualnie kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej info namawiamy do zapoznania się z dodaną na tej stronie internetowej tablicą szacowanych wartości. I jeżeli chcesz zapoznać poszczególne kwoty – umów się osobiście ze skupem, jaki działa także utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich lokalizacjach z Płońska funkcjonują korporacje zajmujące się wykupem, odbiorem i utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Ci na zapoznaniu dokładnych lokalizacji tego rodzaju zakładów - obowiązkowo zweryfikuj znajdującą się na tej stronie mapę. Wyczekują na Ciebie na niej pobliskie skupy zużytego oleju. Zanim postawisz zajrzeć wybraną spółkę - skontaktuj się z jej pracownikami, by poznać określone ceny dodatkowo dowiedzieć się, w których godzinach jest dostępna dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.