Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Płock

Olej przepracowany ceny Płock - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Płocku

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Płocku.

Aktualne ceny na maj 2024

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich wolno sprzedać przepracowany olej w miejscowości Płock. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod rozmaitymi postaciami również większą z nich wolno sprzedać na skupach, które działają w Płocku bądź sąsiednich okolicach tego właśnie wspaniałego miasteczka. Olej przepracowany może powstawać spośród zakładów mechanicznych, lokali gastronomicznych (barów, restauracji, knajp itp.) i wielu innych pomieszczeń, w których stosuje się tego typu substancje. Tego też pokroju środek zapewne może być szkodliwy dla środowiska. Zatem należałoby dopatrzyć, aby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana oraz profesjonalna firma.

Cenniki za przepracowany także zużyty olej kucharski, samochodowy a nie tylko. Ile dostaniesz, jeżeli przehandlujesz go w Płocku?

Konkretne kosztorysy zależą od dużej ilości czynników, więc niełatwo info jednoznacznej odp na zapytanie o rzeczywiste zarobki płynące z odsprzedaży nieprzydatnego już oleju. Szczególnie nalicza się je od każdego przekazanego litra. Finalnie olej nazywany przepracowanym może więc być skupowany za parę, kilkanaście lub kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej info zachęcamy do zaznajomienia się z dodaną na tej stronie tabelą szacowanych wartości. Oraz jeśli zamierzasz przyswoić konkretne odpłatności – skontaktuj się osobiście ze skupem, jaki działa dodatkowo utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich lokalizacjach z Płocka funkcjonują firmy zajmujące się handlem, odbiorem plus utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na zapoznaniu dokładnych pozycji takiego wariantu interesów - przymusowo sprawdź znajdującą się na tej stronie mapkę. Czekają na Ciebie na niej miejscowe skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz zajrzeć wyszukaną instytucję - skontaktuj się z jej pracownikami, by zaznajomić dokładne ceny również dowiedzieć się, w jakich godzinach jest otwarta dla tutejszych klientów.

Sprawdź inne nasze miasta

Skup oleju przepracowanego w Sosnowcu
Skup oleju przepracowanego w Busku-Zdroju
Skup oleju przepracowanego w Konstantynowie Łódzkim
Skup oleju przepracowanego w Szamotułach
Skup oleju przepracowanego w Kozienicach

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.