Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Olkusz

Olej przepracowany ceny Olkusz - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Olkuszu

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Olkuszu.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w jakich jest dozwolone wysprzedać przepracowany olej w mieście Olkusz. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod przeróżnymi postaciami oraz większą spośród nich wolno odsprzedać na skupach, które pracują w Olkuszu albo bliskich okolicach tego bajecznego miasta. Olej przepracowany może wywodzić się z zakładów technicznych, lokali gastronomicznych (pubów, restauracji, knajp i tym podobne.) też dużo różnych miejsc, w jakich stosuje się tego gatunku substancje. Tego rodzaju surowiec prawdopodobnie może być niekorzystny dla środowiska. Dlatego warto upilnować, ażeby jego odbiorem zajęła się wyszkolona dodatkowo rzetelna jednostka.

Cenniki za przepracowany oraz niepotrzebny olej gastronomiczny, automobilowy również nie tylko. Ile zdobędziesz, jeżeli odsprzedasz go w Olkuszu?

Dokładne szacunki są zależne od wielu elementów, zatem ciężko udzielić konkretnej odpowiedzi na pytanie o dokładne zarobki powstające z wyprzedaży zużytego już oleju. Regularnie nalicza się je od każdego przehandlowanego litra. Ostatecznie olej określany przepracowanym może zatem być skupowany za parę, kilkanaście ewentualnie kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej wskazówek namawiamy do zaznajomienia się z dołączoną na tej stronie tablicą średnich stawek. A jeżeli zmierzasz poznać szczegółowe opłaty – skontaktuj się osobiście ze skupem, który pracuje również utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich miejscach spośród Olkusza działają korporacje zajmujące się wykupem, odbiorem i utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na poznaniu dokładnych pozycji tego pokroju zakładów - bezwzględnie zweryfikuj znajdującą się na tejże stronie mapkę. Oczekują na Ciebie na niej lokalne skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić konkretną firmę - skontaktuj się z jej pracownikami, by zapoznać dokładne ceny również dowiedzieć się, w których porach jest otwarta dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.