Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Konstancin-Jeziorna

Olej przepracowany ceny Konstancin-Jeziorna - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Konstancinie-Jeziornie

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Konstancinie-Jeziornie.

Aktualne ceny na maj 2024

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w których można odsprzedać przepracowany olej w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być dostępny pod przeróżnymi postaciami dodatkowo większą z nich można oddać na skupach, które działają w Konstancinie-Jeziornie lub okolicach tego właśnie wspaniałego miasteczka. Olej przepracowany może pochodzić spośród warsztatów mechanicznych, lokali kucharskich (barów, restauracji, knajp i tym podobne.) i niemało różnych pomieszczeń, w jakich wykorzystuje się tego typu substancje. Tego gatunku materiał zapewne może być szkodliwy dla otoczenia. Zatem warto dopilnować, by jego odbiorem zajęła się wyszkolona oraz kompetentna firma.

Ceny za przepracowany i zużyty olej gastronomiczny, automobilowy dodatkowo nie tylko. Ile uzyskasz, jeżeli odsprzedasz go w Konstancinie-Jeziornie?

Konkretne kosztorysy zależą od dużej ilości czynników, zatem trudno dać konkretnej odp na pytanie o konkretne zarobki płynące ze sprzedaży zbędnego już oleju. Przeważnie nalicza się je od każdego wydanego litra. Ostatecznie olej określany przepracowanym może zatem być skupowany za parę, naście ewentualnie kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej informacji nakłaniamy do zapoznania się z dołączoną na tejże stronie www tabelą szacowanych cen. Natomiast jeżeli potrzebujesz poznać konkretne odpłatności – skontaktuj się osobiście ze skupem, który pracuje również utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich lokalizacjach z Konstancina-Jeziorny funkcjonują jednostki zajmujące się handlem, odbiorem i utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na poznaniu konkretnych lokalizacji tego modelu interesów - bezwzględnie zobacz znajdującą się na tejże stronie mapkę. Oczekują na Ciebie na niej niedalekie skupy wysłużonego oleju. Zanim postawisz zajrzeć konkretną jednostkę - skontaktuj się z jej pracownikami, aby przyswoić precyzyjne stawki również dowiedzieć się, w których godzinach jest czynna dla tutejszych klientów.

Sprawdź inne nasze miasta

Skup oleju przepracowanego w Bukownie
Skup oleju przepracowanego w Dęblinie
Skup oleju przepracowanego w Łapach
Skup oleju przepracowanego w Wołowie
Skup oleju przepracowanego w Szczytnie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.