Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Gniezno

Olej przepracowany ceny Gniezno - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Gnieźnie

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Gnieźnie.

Aktualne ceny na maj 2024

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich wolno odsprzedać przepracowany olej w miejscowości Gniezno. Ważne kwestie o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod różnorodnymi formami również większą spośród nich można sprzedać na skupach, które pracują w Gnieźnie lub sąsiednich okolicach tego pięknego miasteczka. Olej przepracowany może pochodzić spośród punktów mechanicznych, lokali gastronomicznych (barów, restauracji, knajp itp.) i niemało odmiennych pomieszczeń, w których stosuje się tego typu substancje. Tego też pokroju materiał może być niebezpieczny dla środowiska. Dlatego należałoby dopatrzyć, żeby jego odbiorem zajęła się wyszkolona i specjalna jednostka.

Cenniki za przepracowany również zużyty olej kucharski, samochodowy a nie tylko. Ile uzyskasz, jeżeli spieniężysz go w Gnieźnie?

Konkretne szacunki są zależne od dużej ilości elementów, więc trudno info konkretnej odpowiedzi na zapytanie o dokładne zyski wychodzące z odsprzedaży zużytego już oleju. Wielokrotnie nalicza się je od wszelkiego spieniężonego litra. Finalnie olej określany przepracowanym może więc być skupowany za kilka, kilkanaście albo kilkadziesiąt grosików za każdy litr substancji. Po więcej info namawiamy do zapoznania się z dodaną na tejże stronie tabelą średnich wartości. A jeżeli potrzebujesz poznać konkretne opłaty – umów się zwyczajnie ze skupem, jaki pracuje oraz utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich miejscach z Gniezna wykonują swoją pracę firmy zajmujące się handlem, odbiorem również utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na poznaniu szczegółowych pozycji tego modelu zakładów - przymusowo sprawdź znajdującą się na tejże witrynie internetowej mapkę. Wyczekują na Ciebie na niej niedalekie skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wybraną firmę - skontaktuj się z jej pracownikami, żeby zapoznać szczegółowe stawki i dowiedzieć się, w których godzinach jest czynna dla miejscowych klientów.

Sprawdź inne nasze miasta

Skup oleju przepracowanego w Gostynie
Skup oleju przepracowanego w Zabrzu
Skup oleju przepracowanego w Gnieźnie
Skup oleju przepracowanego w Puławach
Skup oleju przepracowanego w Zduńskiej Woli

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.