Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Dzierżoniów

Olej przepracowany ceny Dzierżoniów - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Dzierżoniowie

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Dzierżoniowie.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich nie ma przeszkód odsprzedać przepracowany olej w mieście Dzierżoniów. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod różnymi formami i większą spośród nich można odsprzedać na skupach, które działają w Dzierżoniowie lub okolicach tego świetnego miasteczka. Olej przepracowany może powstawać z punktów technicznych, lokali kucharskich (pubów, restauracji, knajp i tym podobne.) również niemało różnych pomieszczeń, w których wykorzystuje się tego rodzaju substancje. Tego pokroju środek prawdopodobnie może być zabójczy dla środowiska. Dlatego warto dopilnować, aby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana również profesjonalna firma.

Ceny za przepracowany również niepotrzebny olej kucharski, automobilowy oraz nie tylko. Ile dostaniesz, jeśli przehandlujesz go w Dzierżoniowie?

Konkretne szacunki zależą od dużej ilości elementów, więc ciężko udostępnić jednoznacznej odpowiedzi na zapytanie o dokładne zyski płynące z wyprzedaży bezużytecznego już oleju. Wielekroć nalicza się je od wszelkiego spieniężonego litra. Ostatecznie olej nazywany przepracowanym może zatem być skupowany za kilka, kilkanaście bądź kilkadziesiąt grosików za każdy litr substancji. Po więcej info zapraszamy do zaznajomienia się z dołączoną na tej stronie tabelą szacowanych cen. I jeśli zmierzasz przyswoić określone kwoty – umów się bezpośrednio ze skupem, który pracuje oraz utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich miejscach spośród Dzierżoniowa funkcjonują spółki zajmujące się skupem, odbiorem dodatkowo utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Tobie na zapoznaniu szczegółowych pozycji tego modelu biznesów - nieodwołalnie zweryfikuj znajdującą się na tejże stronie mapkę. Oczekują na Ciebie na niej bliskie skupy zużytego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wybraną firmę - skontaktuj się z jej pracownikami, by zapoznać szczegółowe ceny dodatkowo dowiedzieć się, w których porach jest dostępna dla miejscowych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.