Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Bochnia

Olej przepracowany ceny Bochnia - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Bochni

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Bochni.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w których można sprzedać przepracowany olej w mieście Bochnia. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod różnorakimi postaciami także dużą ilość z nich wolno sprzedać na skupach, które działają w Bochni bądź okolicach tego cudownego miasta. Olej przepracowany może powstawać z zakładów mechanicznych, punktów kucharskich (barów, restauracji, knajp itp.) plus sporo różnych pomieszczeń, w których wykorzystuje się takiego typu substancje. Takiego pokroju środek pewno może być niebezpieczny dla środowiska. Zatem należałoby przypilnować, ażeby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana także rzetelna firma.

Cenniki za przepracowany dodatkowo niepotrzebny olej gastronomiczny, samochodowy dodatkowo nie tylko. Ile zyskasz, jeśli odsprzedasz go w Bochni?

Dokładne kosztorysy zależą od wielu czynników, dlatego niełatwo zapewnić jasnej odpowiedzi na zapytanie o konkretne zarobki wynikające ze sprzedaży bezużytecznego już oleju. Przeważnie nalicza się je od każdego wykupionego litra. Finalnie olej nazywany przepracowanym może więc być skupowany za parę, naście albo kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej wskazówek namawiamy do zaznajomienia się z dołączoną na tejże stronie tabelką szacowanych cen. I jeśli zamierzasz zapoznać konkretne stawki – skontaktuj się bezpośrednio ze skupem, jaki funkcjonuje plus utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich lokalizacjach spośród Bochni funkcjonują spółki zajmujące się skupem, odbiorem dodatkowo utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na poznaniu dokładnych lokalizacji tego typu zakładów - obowiązkowo zweryfikuj znajdującą się na tej stronie mapę. Oczekują na Ciebie na niej tutejsze skupy wysłużonego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wybraną spółkę - skontaktuj się z jej ludźmi, by przyswoić szczegółowe ceny również dowiedzieć się, w których porach jest dostępna dla tutejszych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.