Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Białystok

Olej przepracowany ceny Białystok - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Białymstoku

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Białymstoku.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w jakich można przehandlować przepracowany olej w mieście Białystok. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być dostępny pod różnymi formami plus dużą ilość z nich wolno oddać na skupach, które wykonują swoja pracę w Białymstoku lub sąsiednich okolicach tego właśnie urokliwego miasta. Olej przepracowany może wywodzić się z punktów technicznych, lokali kucharskich (pubów, restauracji, knajp itp.) też niemało innych miejsc, w których zużywa się tego gatunku substancje. Tego też gatunku surowiec prawdopodobnie może być niekorzystny dla środowiska. Więc należałoby upilnować, ażeby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana plus rzetelna firma.

Ceny za przepracowany plus zużyty olej kucharski, automobilowy plus nie tylko. Ile zyskasz, jeżeli odsprzedasz go w Białymstoku?

Konkretne szacunki zależą od dużej ilości czynników, więc ciężko info jasnej odpowiedzi na pytanie o dokładne profity powstające z odsprzedaży zbytecznego już oleju. Wielekroć nalicza się je od każdego oddanego litra. Ostatecznie olej określany przepracowanym może więc być skupowany za kilka, naście ewentualnie kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej wskazówek zapraszamy do zaznajomienia się z dołączoną na tejże stronie internetowej tabelą szacowanych cen. Natomiast jeśli zmierzasz poznać określone ceny – skontaktuj się zwyczajnie ze skupem, jaki pracuje plus utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich lokalizacjach z Białegostoku wykonują swoją pracę spółki zajmujące się handlem, odbiorem także utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na zapoznaniu szczegółowych pozycji tego gatunku biznesów - nieodwołalnie zweryfikuj znajdującą się na tej stronie mapkę. Oczekują na Ciebie na niej tutejsze skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wyszukaną jednostkę - skontaktuj się z jej ludźmi, by zapoznać określone ceny dodatkowo dowiedzieć się, w jakich porach jest czynna dla miejscowych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.