Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
złomu

Cena żeliwa na złomie – cennik 2024

Cena żeliwa na złomie w 2024 roku zależy głównie od czynników gospodarczych oraz od obecnej sytuacji na światowych rynkach metali. W ostatnim czasie cena nie tylko żeliwa, lecz także pozostałych rodzajów złomu stalowego poszła w dół. Ile kosztuje 1 kg żeliwa w 2024 roku?

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Żeliwo0,71 – 1,06 zł / kg 

Cena żeliwa na złomie 2024

Cena złomu żeliwa jest uzależniona od kilku czynników. Ile kosztuje 1 kg żeliwa w 2024 roku? Cena surowca waha się w okolicach od 70 gr do 1 zł. Wynika to głównie z sytuacji na światowych giełdach metali, które determinują stawki także w Polsce. Oprócz tego ważna jest również jakość skupowanego odpadu (stopień zanieczyszczeń), jego ilość (skup hurtowy jest korzystniejszy niż detal) czy ogólna sytuacja gospodarcza (np. inflacja/deflacja).

Żeliwo to surowiec, który jest chętnie wykorzystywany w budownictwie. Metal ten można odnaleźć w wielu przedmiotach codziennego użytku, które często stają się przedmiotem skupu osób fizycznych. Do takich rzeczy należą chociażby wanna czy kaloryfer. Sprawdź na wybranym skupie, jaka jest cena żeliwa na złomie i dowiedz się, ile jesteś w stanie zyskać!

Gdzie sprzedać złom żeliwa?

Skoro już dowiedziałeś się, jakie są aktualne ceny żeliwa na skupie, warto wiedzieć, gdzie sprzedać tego rodzaju odpad. Złom żeliwa jest skupowany przez profesjonalne skupy złomu, które możesz znaleźć niemal w każdym mieście lub pobliskiej okolicy. Jeśli masz żeliwo (wannę, kaloryfer, umywalkę rury, profile), którego chętnie chcesz się pozbyć – sprzedaj je.

Na naszej stronie możesz wycenić swój odpad zupełnie za darmo. Na co dzień zajmujemy się hurtowym skupem złomu (w tym także żeliwa). Działamy na terenie całej Polski i interesują nas ilości całosamochodowe (kilkanaście ton). Oprócz tego gospodarujemy również także inne odpady przemysłowe takie jak olej przepracowany, złom metali kolorowych czy odpady medyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Cena żeliwa na złomie zostanie ustalona na podstawie Twoich indywidualnych parametrów takich jak: rodzaj odpadu, jego ilość czy lokalizacja.

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.