Zaznacz stronę

Cena złomu elektronicznego

Cennik skupu złomu elektronicznego

Zapoznaj się z aktualnymi cenami złomu elektronicznego. Weź pod uwagę, że podane ceny za elektronikę są orientacyjne, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie. 

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Inne urządzenia komputerowe0,50 – 45,00 zł / kg
Sprzęt elektroniczny w całości0,50 – 30,00 zł / kg
Elektronika z laptopów 10,00 – 28,00 zł / kg
Elektronika z serwerów 15,00 – 35,00 zł / kg
Elektronika do komputerów 1,00 – 250,00 zł / kg

Cena złomu elektronicznego

Cena złomu elektronicznego w skupie złomu ustalana jest na podstawie ogólnych cen tego surowca przez firmy skupujące. Obecnie złom elektroniczny w skupie kształtuje się na poziomie 0,50 – 250 złotych za kilogram. Cena ta zależy oczywiście od rodzaju złomu oraz jego wagi oraz od ogólnych notowań na giełdzie czy sytuacji gospodarczej w kraju.

Zobacz, ile możesz zarobić sprzedając złom elektroniczny

Jeżeli posiadasz na zbyciu na przykład stary komputer stacjonarny, laptopa, tableta, telefony, ładowarki, płyty główne, dyski lub inne części – sprzedaj je!
Szczegółowe informacje na temat ceny złomu elektronicznego uzyskasz, kontaktując się z wybraną firmą skupującą osobiście, przez telefon czy mailowo. Pomoże Ci w tym czytelna mapka załączona na tej stronie internetowej, dzięki której znajdziesz przedsiębiorstwa skupujące złom elektroniczny i nie tylko w Twoim mieście, jak i jego okolicy.