Zaznacz stronę

Cena złomu cyny

Cennik skupu złomu cyny

Zapoznaj się z aktualnymi cenami złomu cyny. Weź pod uwagę, że podane ceny za cynę są orientacyjne, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie.

 

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Cyna34,23 – 45,88 zł / kg 

Od czego zależy cena cyny?

Cena za skup cyny uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim zależy od ilości złomu, jak również od procentowej zawartości cyny w poszczególnych metalach. Im więcej cyny, tym cena sprzedawanego surowca jest wyższa. W przypadku stopów z metalami szlachetnymi cena także wzrasta w zależności od zawartości innych metali.

Cena złomu cyny ustalana jest na podstawie ogólnych reguł przez przedsiębiorstwa skupujące ten surowiec. Obecnie ceny złomu cyny kształtują się na poziomie 34,23 – 45,88 złotych za kilogram.

Gdzie najlepiej sprzedać cynę?

W czym możesz znaleźć ten szlachetny metal? Cynę znajdziesz w różnych przedmiotach, na przykład mogą to być kawałki cyny, stopy łożyskowe, gąski, anody, laski, jak i sztabki. Skupy złomu kupujące cynę przyjmują luty i naczynia cynowe. Jeżeli posiadasz ten cenny metal, skontaktuj się z wybraną firmą skupującą. Możesz to zrobić osobiście, telefonicznie lub mailowo.