Zaznacz stronę

Cena złomu cynku

Cennik skupu złomu cynku

Zapoznaj się z aktualnymi cenami złomu cynku. Weź pod uwagę, że podane ceny za cynk są orientacyjne, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie.

 

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Cynk3,71 – 5,10 zł / kg 

Zobacz, ile możesz zarobić sprzedając cynk

Cena cynku w skupie złomu ustalana jest na podstawie ogólnych cen metali. Obowiązująca w naszym kraju cena cynku na złomie, zależy od rodzaju tego surowca, jak również ilości i jakości posiadanych odpadów.

Cynk pozyskiwany jest z zużytych elementów galanterii budowlanej, odlewów przemysłu motoryzacyjnego czy armatury przemysłowej. Ten rodzaj złomu często występuje w parze ze stalą, miedzią i mosiądzem.

Przyjmowanie surowca przez złomy (mowa oczywiście o cynku) jest bardzo popularne zarówno w dużych miejscowościach, jak i w mniejszych miastach i wsiach.

Cena złomu cynku od wielu miesięcy plasuje się na podobnym poziomie. Na niską cenę złomu cynku wpływ ma jego jakość. W przypadku ceny metali zawierających cynk, czyli surowca silnie zanieczyszczonego. Osoby, które poszukują informacji na temat tego, ile kosztuje obecnie cynk – cena złomu w postaci anod, gaźników czy odlewów, a także blach, powinni wiedzieć, że surowce takie są wycenie w sposób indywidualny. 

Gdzie najlepiej sprzedać cynk?

Jeżeli posiadasz na zbyciu na przykład pręty, śruby, nakrętki, wkręty i inne zbędne elementy budowlane sprzedaj je. Szczegółowe informacje na temat ceny złomu cynku uzyskasz kontaktując się z wybraną firmą skupującą.