Zaznacz stronę

Cena złomu brązu

Cennik skupu złomu brązu

Zapoznaj się z aktualnymi cenami złomu brązu. Weź pod uwagę, że podane ceny za brąz są orientacyjne, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie. 

 

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Brąz niemagnetyczny 12,38 – 13,47 zł / kg 
Brąz magnetyczny 11,29 –13,38 zł / kg
Wióry brązu 9,47 – 10,34 zł / kg

Sprawdź, ile możesz zyskać sprzedając złom brązu

Oddając na złom przedmioty zrobione z brązu, warto wiedzieć, że ceny mogą się różnić. Cena złomu brązu może zależeć między innymi od regionu, w który sprzedaje się niepotrzebne metale i inne rupiecie.

Dodatkowo, na końcową cenę może wpływać stan techniczny oraz czystość sprzedawanego towaru. Ponadto niektóre firmy oferują większe stawki w przypadku, gdy oddajemy większą ilość złomu z brązu – ceny są wtedy ustalane w sposób indywidualny.

Oczywiście, nie możemy zapomnieć o tym, że cena brązu na złomie jest też uzależniona od aktualnego popytu odlewni i hut na ten rzadki materiał.

Cena złomu brązu ustalana jest także na podstawie ogólnych wytycznych przez firmy skupujące ten surowiec. Obecnie cena złomu brązu waha się w granicach 9,47 – 13,47 zł/kg. Cena ta zależy głównie od rodzaju metalu oraz jego gramatury.

Gdzie sprzedać brąz?

Jeżeli posiadasz na zbyciu zbędny złom, w którym znajdują się stopy brązu – sprzedaj go! Szczegółowe informacje na temat ceny złomu brązu otrzymasz kontaktując się z wybranym przedsiębiorstwem skupującym.