Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
akumulatorów

Cena złomu baterii

Cennik skupu złomu baterii

Zapoznaj się z aktualnymi cenami złomu baterii. Weź pod uwagę, że podane ceny za baterie są orientacyjne, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie.

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Baterie0,06 – 0,08  zł / kg 

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Sprawdź, ile zarobisz sprzedając baterie na złomie

Cena złomu baterii zależy od ogólnych cen ustalanych przez firmy skupujące oraz od sytuacji gospodarczej i ekonomicznej w kraju, notowań na giełdzie i zapotrzebowania na ten produkt.

Obecnie cena baterii na skupie wynosi 0,06 – 0,08 złotych za kilogram. Jeżeli masz na zbyciu baterie i chcesz się ich pozbyć - sprzedaj je odwiedzając skup baterii w swoim mieście. Szczegółowe informacje na temat ceny złomu baterii otrzymasz, kontaktując się z wybranym przedsiębiorstwem skupującym osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Gdzie najlepiej jest sprzedać baterie?

Baterie, jak i inne metale najlepiej jest sprzedać w legalnie działających spółkach. W zlokalizowaniu ich pomoże Ci mapka zamieszczona właśnie na tej stronie internetowej. Na niej znajdziesz wszelkie niezbędne dane kontaktowe.

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.