Zaznacz stronę

Cena złomu aluminium

Cennik skupu złomu aluminium

Zapoznaj się z aktualnymi cenami złomu aluminium. Weź pod uwagę, że podane ceny za aluminium są orientacyjne, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie.

 

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Aluminium niesortowane (czyste niemalowane) 2,18 – 2,62 zł / kg 
Aluminium profile (czyste niemalowane)3,20 – 3,93 zł / kg 
Aluminium profile zanieczyszczone3,06 – 3,79 zł / kg 
Puszki aluminiowe2,08 – 2,70 zł / kg 
Aluminiowe felgi rozbrojone3,57 – 4,52 zł / kg 
Aluminium energetyczne sektor3,86 – 4,95 zł / kg 
Aluminium energetyczne linka3,64 – 4,52 zł / kg 
Aluminiowe chłodnice czyste bez FE1,82 – 2,55 zł / kg 

Cena złomu aluminium

Cena złomu aluminium wyznaczana jest na postawie ogólnych uwarunkowań. Oznacza to, że jest ona zależna od cen złomu w danym województwie lub całym kraju. Przeważnie jest tak, że cena aluminium za kilogram w skupie położonym w obrębie większego miasta jest wyższa, podczas gdy skupy złomu aluminium w niewielkich miejscowościach oferują niższe ceny. Cena skupu aluminium mieści się w przedziale 1,82 – 4,95 złotych za kilogram i głównie zależy od rodzaju oraz wagi skupowanego metalu w konkretnym punkcie.

Gdzie można uzyskać satysfakcjonujące ceny z tytułu sprzedaży aluminium?

Jeśli masz aluminium, którego chcesz się pozbyć – sprzedaj go. Szczegółowe informacje na temat ceny złomu aluminium uzyskasz, kontaktując się z wybranym przedsiębiorstwem. Na tej stronie internetowej znajdziesz pomocną mapkę, dzięki której z łatwością znajdziesz firmy zajmujące się odkupowaniem aluminium w Twoim mieście lub jego bliskiej okolicy.