Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
akumulatorów

Cena złomu akumulatorów

Cennik skupu złomu akumulatorów

Zapoznaj się z aktualnymi cenami złomu akumulatorów. Weź pod uwagę, że podane ceny za akumulator są orientacyjne, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie. 

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Akumulator1,75 – 2,33  zł / kg 

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Porównaj cenniki i zobacz, ile możesz zarobić sprzedając złom akumulatorów w skupie

Cena złomu akumulatorów zależy od ogólnych cen ustalanych przez firmy skupujące ten surowiec. Ponadto wpływa też na nią sytuacja ekonomiczna w kraju i notowania na giełdzie.

Obecnie cena akumulatorów na skupie wynosi 1,75 – 2,33 złotych za kilogram. Jeżeli masz na zbyciu akumulator i chcesz się go pozbyć sprzedaj go, odwiedzając skup w swoim mieście. Szczegółowe informacje na temat ceny złomu akumulatorów otrzymasz, kontaktując się z wybranym przedsiębiorstwem skupującym osobiście, telefonicznie lub mailowe.

Gdzie najlepiej jest sprzedać stary akumulator?

Złom zużytego sprzętu najlepiej jest sprzedać w legalnie działających skupach złomu. W takich miejscach chętnie przyjmują złom akumulatorów. Chcesz wiedzieć, gdzie w Twoim mieście zlokalizowane są właśnie takie przedsiębiorstwa skupujące? Zobacz mapkę załączoną na tej stronie www. Na niej znajdziesz potrzebne adresy i kontakt.

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.