Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Wrocław

Auto kasacja cennik Wrocław - ceny auto złomu w Wrocławiu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Wrocławiu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,45-0,85 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,76-5,78 netto/kg
Rozruszniki 4,19-4,39 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,92-10,35 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Wrocław. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Wrocławiu to firma, w jakiej mieszkańcy owego miasta mają szansę przekazać będący w ich posiadaniu wehikuł. Tego rodzaju instytucje kupują również samochody osobowe, dostawcze i inne pojazdy. Stawki skupowanych pojazdów są zróżnicowane, a także zależą od takich czynników, jak: model samochodu, stan pojazdu, rok, wyposażenie, wartość rynkowa, a dodatkowo dużo różnych aspektów. Wrocław to miasto o obszarze 292,82 km2, w którym mieszka 643782 mieszkańców. Miasto mieści się w województwie dolnośląskim. To oznacza, iż na tym obszarze znajduje się sporo auto skupów, jakie trzeba zweryfikować. Jeżeli chcesz spieniężyć należący do Ciebie samochód albo nabyć części do samochodu - skontaktuj się telefonicznie lub przyjdź na wybrany auto szrot, żeby dowiedzieć się więcej. Jeśli planujesz - możesz wybrać z możliwości transportu. Dużo auto kasacji w Wrocławiu za darmo jeździ, a także zabiera niesprawne wehikuły własnoręcznie u konsumentów. Oferty odbioru autobusów są osiągalne zarówno w obrębie miasta Wrocław, a także rejonów w woj. dolnośląskim

Wrocław i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, a także charakter usług auto szrotów funkcjonujących na obszarze miejscowości Wrocław są ogromnie wszechstronne. Auto złomowce zajmują się zakupem aut. Skupują pojazdy użytkowane plus nowe, wozy po zderzeniach, a także pojazdy będące ciągłe na chodzie. W auto złomowcach w Wrocławiu można zbyć pojazdy różnorodnych firm, w różnorakim wieku, jak i w różnym stanie (działające, z drobnymi zniszczeniami oraz po wypadkach). Do chętnie kupowanych aut zaliczają się: z Niemiec, z Francji, z Ameryki, włoskie, z Japonii, z Korei. Są nimi firmy: Opel, Renault, Lexus, Fiat, Volkswagen, Hyundai. Środki finansowe za przekazane samochody mogą zostać dostarczone w formie fizycznej, a także oddane przy użyciu przelewu bankowego, szybko na wybrane konto. Wraz z płatnością auto złomy bytujące w Wrocławiu zajmują się wszelkimi procedurami. Dostarczają odpowiednie atesty, jakie są obowiązkowe do wyrejestrowania złomowanego pojazdu. Poza właśnie wskazanymi obowiązkami, auto szroty w województwie dolnośląskim to dodatkowo przedsiębiorstwa, odpowiadające za demontaż i kasowanie aut. Ponadto, wolno tam uzyskać dużo podzespołów samochodowych. Do najchętniej kupowanych zaliczamy następujące: silniki, karoserie, zderzaki, kokpity, chłodnice, radia, a także zalew pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Staszowie
Auto złom w
Auto złom w Zambrowie
Auto złom w
Auto złom w Wieluniu

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG