Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Szczecinek

Auto kasacja cennik Szczecinek - ceny auto złomu w Szczecinku

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Szczecinku i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,44-0,84 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Szczecinek. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Szczecinku to lokalizacja, w jakiej mieszkańcy tego miasta mają okazję odsprzedać stanowiący ich własność samochód. Tegoż rodzaju jednostki kupują także pojazdy osobowe, dostawcze i pozostałe samochody. Stawki kupowanych aut są zróżnicowane i są uzależnione od czynników, jak: typ samochodu, stan samochodu, rok, wyposażenie, wartość rynkowa oraz potok odmiennych zmiennych. Szczecinek to miasteczko o powierzchni 48,48 km 2, w którym znajduje się 39885 osób. Miasto jest zlokalizowane w województwie zachodniopomorskim. To więc symbolizuje, iż na tym regionie jest zlokalizowanych mnóstwo auto szrotów, które trzeba sprawdzić. Gdy pragniesz upłynnić swój autobus lub zakupić podzespoły do aut - skontaktuj się telefonicznie albo po prostu wpadnij na wybrany auto szrot, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Gdy chcesz - możesz skorzystać spośród opcji odbioru. Mnóstwo auto kasacji w Szczecinku za darmo jeździ, jak również zabiera niesprawne wehikuły samodzielnie u użytkowników. Oferty odbioru pojazdów są osiągalne zarówno w obrębie miejscowości Szczecinek plus miejscowości w regionie zachodniopomorskim

Szczecinek i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje i obszar pomocy auto szrotów funkcjonujących na terenie miejscowości Szczecinek są bardzo rozległe. Auto złomowce zajmują się skupowaniem samochodów. Przyjmują pojazdy eksploatowane oraz oryginalne, samochody po karambolach, a dodatkowo wozy będące ciągłe na chodzie. Na auto złomowcach w Szczecinku można wyprzedać auta różnorodnych firm, w różnorakim wieku, jak również w rozmaitym stanie (działające, z niewielkimi zniszczeniami oraz powypadkowe). Do chętniej odbieranych aut zaliczają się: z Niemiec, francuskie, z Ameryki, z Włoch, z Japonii, koreańskie. Zaliczają się do nich producenci samochodów: Mercedes, Peugeot, Audi, Kia, Skoda, Hyundai. Środki finansowe za przekazane pojazdy mogą być dostarczone w postaci gotówki albo oddane za pomocą przelewu na rachunek, dokładnie na określone konto. Wraz z płatnością auto złomowce będące w Szczecinku zajmują się wszystkimi procedurami. Dostarczają odpowiednie formularze, które są nieodzowne do dokonania wyrejestrowania złomowanego samochodu. Poza właśnie wymienionymi usługami, auto kasacje w województwie zachodniopomorskim to także miejsca, odpowiadające za rozbiór i kasację aut. Dodatkowo, da się w nich odkupić masę części samochodowych. Do najpopularniejszych zaliczają się m.in.: silniki, elementy karoserii, lusterka, półki, akumulatory, radia, jak również sporo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Biłgoraju
Auto złom w
Auto złom w Opocznie
Auto złom w
Auto złom w Kielcach

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG