Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Szczecin

Auto kasacja cennik Szczecin - ceny auto złomu w Szczecinie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Szczecinie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,8-5,8 netto/kg
Rozruszniki 4,2-4,4 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,95-10,4 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Szczecin. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Szczecinie to firma, w jakiej ludzie właśnie takiego miasteczka mają możliwość przekazać znajdujący się w ich posiadaniu samochód. Tego pokroju organizacje przejmują zarówno auta osobowe, dostawczaki i inne samochody. Ceny przyjmowanych samochodów są zróżnicowane i są uzależnione od takich czynników, jak: rodzaj samochodu, stan pojazdu, data, wyposażenie, wartość rynkowa oraz natłok innych czynników. Szczecin to miasto o obszarze 300,55 kilometrów, w którym znajduje się 400990 osób. Miejscowość znajduje się w województwie zachodniopomorskim. To wyraża, iż na tym obszarze działa masa auto szrotów, które warto odwiedzić. Gdy planujesz przekazać będący Twoją własnością samochód bądź zakupić akcesoria do aut - skontaktuj się telefonicznie lub też odwiedź wybrany auto skup, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Jeśli chcesz - możesz skorzystać z propozycji odbioru. Mnóstwo auto szrotów w Szczecinie za 0 złotych dojeżdża oraz przyjmuje stare autobusy osobiście u odbiorców. Oferty odbierania samochodów są dostępne także w zasięgu miasta Szczecin, a także okolic w województwie zachodniopomorskim

Szczecin i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości i zasięg usług auto szrotów funkcjonujących na obszarze miejscowości Szczecin są bardzo pojemne. Auto złomowce zajmują się kasacją pojazdów. Skupują pojazdy używane, a dodatkowo nowoczesne, wozy po zderzeniach, jak również pojazdy pozostające ciągłe w eksploatacji. W auto złomowcach w Szczecinie wolno sprzedać samochody przeróżnych marek, w różnorakim wieku, a także w różnym stanie na chodzie, z błahymi zniszczeniami, a nawet po wypadkach). Do chętniej kupowanych pojazdów należą: niemieckie, francuskie, amerykańskie, z Włoch, japońskie, z Korei. Zaliczają się do nich firmy motoryzacyjne: Opel, Peugeot, Lexus, Mazda, Volkswagen, Volvo. Środki za sprzedane samochody mogą zostać wręczone w formie gotówki, a także wręczone przy pomocy przelewu na wskazany rachunek bankowy, wprost na określone konto. Wespół z płatnością auto złomy bytujące w Szczecinie zajmują się jakimikolwiek procedurami. Wykonują stosowne dokumenty, jakie są potrzebne do dokonania wyrejestrowania oddanego samochodu. Poza poprzednio wymienionymi usługami, auto szroty w woj. zachodniopomorskim to dodatkowo przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbiór i kasację pojazdów. Ponadto, wolno tam odkupić masę elementów samochodowych. Do najsłynniejszych zaliczają się takie, jak: opony, dachy, zderzaki, tapicerki, rozruszniki, radia, a także dużo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Mysłowicach
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Grójcu

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG