Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Rzeszów

Auto kasacja cennik Rzeszów - ceny auto złomu w Rzeszowie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Rzeszowie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Rzeszów. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Rzeszowie to firma, gdzie mieszkańcy tego miasteczka mają szansę oddać będący ich własnością samochód. Właśnie takiego rodzaju przedsiębiorstwa przyjmują zarówno auta osobowe, ciężarowe i pozostałe auta. Stawki skupowanych samochodów są bardzo różne, jak również są uzależnione od takich aspektów, jak: model samochodu, stan auta, rocznik, wyposażenie, wartość rynkowa, a ponadto dużo pozostałych czynników. Rzeszów to miasto o obszarze 120,41 kilometrów, w którym żyje 196821 ludzi. Miasteczko leży w województwie podkarpackim. To podkreśla, że na tym rejonie świadczy swoje usługi wiele auto skupów, które należy odwiedzić. Gdy planujesz zbyć swój motocykl albo zakupić elementy do samochodu - skontaktuj się telefonicznie albo po prostu zajrzyj na wybrany auto skup, żeby dowiedzieć się więcej. Jeśli preferujesz - możesz wybrać spośród opcji odbioru. Wiele auto kasacji w Rzeszowie za zero złotych dojeżdża, jak również przejmuje stare samochody osobiście u klientów. Oferty odbioru pojazdów są dostępne także w obrębie miejscowości Rzeszów, a także regionów w woj. podkarpackim

Rzeszów i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta, a także poziom usług auto szrotów działających na terenie miejscowości Rzeszów są ogromnie rozległe. Auto złomowce zajmują się skupowaniem samochodów. Skupują pojazdy eksploatowane i nowoczesne, wehikuły po zderzeniach tudzież wozy będące cały czas w eksploatacji. W auto złomowcach w Rzeszowie wolno spieniężyć pojazdy przeróżnych firm, w różnorodnym wieku, jak i w przeróżnym stanie (działające, z małymi uszkodzeniami oraz po poważnych kolizjach). Do najchętniej kupowanych aut należą: niemieckie, francuskie, amerykańskie, z Włoch, japońskie, koreańskie. W tej grupie znajdują się firmy motoryzacyjne: Opel, Mitsubishi, Alfa Romeo, Mazda, Volkswagen, Volvo. Pieniądze za sprzedane auto mogą zostać wręczone w postaci gotówkowej, a także przekazane przy pomocy przelewu online, bezpośrednio na wybrane konto. Wraz z płatnością auto złomowce będące w Rzeszowie zajmują się wszystkimi procedurami. Dostarczają stosowne formularze, które są obowiązkowe do dokonania wyrejestrowania oddanego samochodu. Poza właśnie określonymi obowiązkami, auto złomowce w regionie podkarpackim to jednocześnie miejsca, odpowiadające za demontaż i kasowanie aut. Dodatkowo, da się w nich nabyć sporo akcesoriów motoryzacyjnych. Do najchętniej wybieranych należą następujące: felgi, maski, sprężyny, kokpity, katalizatory, sofy oraz dużo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Zakopanem
Auto złom w Wołominie
Auto złom w
Auto złom w Sochaczewie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG