Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Pszczyna

Auto kasacja cennik Pszczyna - ceny auto złomu w Pszczynie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Pszczynie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,44-0,84 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Pszczyna. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Pszczynie to firma, gdzie ludzie tego miasteczka mają sposobność wyprzedać swój pojazd. Tego rodzaju instytucje przejmują także pojazdy osobowe, ciężarowe oraz różne samochody. Stawki odbieranych samochodów są zróżnicowane, a dodatkowo zależą od takich elementów, jak: rodzaj samochodu, stan pojazdu, rok, wyposażenie, stawka rynkowa oraz natłok zróżnicowanych czynników. Pszczyna to miejscowość o przestrzeni 21,86 kilometrów kwadratowych, w którym żyje 25985 mieszkańców. Miasto mieści się w woj. śląskim. To oznacza, iż na tym obrębie świadczy swoje usługi dużo auto skupów, które warto zobaczyć. Gdy pragniesz wydać prywatny autobus lub też kupić podzespoły do auta - skontaktuj się za pomocą telefonu albo po prostu przyjdź na wybrany auto skup, żeby sprawdzić więcej. Skoro pragniesz - możesz wybrać spośród propozycji odbioru. Masa auto szrotów w Pszczynie za zero złotych dojeżdża i odbiera starsze wozy samodzielnie u klientów. Usługi odbioru motocykli są dostępne zarówno w rejonie miejscowości Pszczyna i okolic w regionie śląskim

Pszczyna i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości i poziom pomocy auto szrotów zlokalizowanych na terenie miejscowości Pszczyna są wyjątkowo rozległe. Auto złomowce zajmują się zakupem aut. Przyjmują samochody eksploatowane, jak również oryginalne, wehikuły po karambolach i autobusy pozostające cały czas w użytku. W auto złomowcach w Pszczynie wolno przekazać auta różnych marek, w różnorakim wieku, a ponadto w różnym stanie (działające, z drobnymi zniszczeniami, a nawet po wypadkach). Do najczęściej skupowanych pojazdów należą: z Niemiec, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, z Italii, japońskie, koreańskie. Zaliczają się do nich marki: Opel, Renault, Lexus, Mazda, Citroen, Volvo. Pieniądze za sprzedane pojazdy mogą zostać podane w postaci gotówki, jak również podarowane przy użyciu przelewu na rachunek bankowy, bezpośrednio na wybrane konto. Wespół z płatnością auto złomy działające w Pszczynie zajmują się wszystkimi formalnościami. Wykonują odpowiednie dowody, które są potrzebne do dokonania wyrejestrowania sprzedanego auta. Poza wyżej scharakteryzowanymi ofertami, auto złomy w województwie śląskim to także przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbieranie i likwidację samochodów. Ponadto, wolno w nich kupować wiele podzespołów do aut. Do najchętniej kupowanych zaliczają się następujące: opony, klamki, czujniki, kokpity, akumulatory, radia, a dodatkowo mnóstwo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG