Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Police

Auto kasacja cennik Police - ceny auto złomu w Policach

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Policach i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,45-0,85 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,8-5,8 netto/kg
Rozruszniki 4,2-4,4 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,95-10,4 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Police. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Policach to firma, w której mieszkańcy właśnie tego miasteczka mają możliwość odsprzedać swój samochód. Takiego charakteru organizacje przejmują także auta osobowe, dostawczaki oraz różne auta. Stawki odbieranych pojazdów są różne, jak również są uzależnione od aspektów, jak: model auta, stan auta, data produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa i mnóstwo różnych aspektów. Police to miejscowość o obszarze 37,31 kilometrów, w którym znajduje się 32419 ludzi. Miasteczko mieści się w woj. zachodniopomorskim. To więc świadczy, że na tym obrębie świadczy swoje usługi sporo auto skupów, które należy odwiedzić. Jeżeli potrzebujesz upłynnić należący do Ciebie pojazd bądź dostać elementy do aut - zatelefonuj albo zajrzyj na wybrany auto szrot, aby sprawdzić więcej. Jeżeli wolisz - możesz wybierać spośród propozycji transportu. Sporo auto kasacji w Policach za 0 zł jeździ, a także odbiera niesprawne wozy osobiście u użytkowników. Oferty odbioru autobusów są osiągalne również w obrębie miejscowości Police oraz rejonów w regionie zachodniopomorskim

Police i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości oraz rozmiar pomocy auto szrotów operujących na obszarze miasta Police są niezwykle obfite. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem pojazdów. Przyjmują samochody eksploatowane i pozostałe, motocykle po zderzeniach oraz pojazdy będące bez przerwy na chodzie. W auto złomowcach w Policach można spieniężyć samochody różnorodnych marek, w różnorakim wieku, a dodatkowo w różnym stanie (działające, z drobnymi zniszczeniami i po poważnych wypadkach). Do chętniej skupowanych samochodów należą: niemieckie, francuskie, z USA, włoskie, z Japonii, z Korei. Zaliczają się do nich firmy: Opel, Peugeot, Lexus, Fiat, Nissan, Hyundai. Środki za odebrane auto mogą być przekazane w formie gotówki albo dane za pomocą przelewu na rachunek bankowy, bezpośrednio na wskazane konto. Wespół z płatnością auto złomy pracujące w Policach zajmują się wszystkimi procedurami. Wykonują stosowne atesty, jakie są nieodzowne do dokonania wyrejestrowania oddanego pojazdu. Poza właśnie wskazanymi usługami, auto szroty w regionie zachodniopomorskim to dodatkowo przedsiębiorstwa, odpowiadające za demontaż i likwidowanie samochodów. Dodatkowo, można w nich zdobyć masę elementów do samochodów. Do najchętniej wybieranych należą następujące: felgi, klapy, zderzaki, półki, katalizatory, kanapy oraz mnóstwo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Pyrzycach
Auto złom w Opolu
Auto złom w Warszawie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG