Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Łęczna

Auto kasacja cennik Łęczna - ceny auto złomu w Łęcznej

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Łęcznej i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,48-0,88 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Łęczna. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Łęcznej to lokalizacja, w której ludzie właśnie takiego miasta mają sposobność wyprzedać znajdujący się w ich posiadaniu samochód. Tegoż stylu instytucje przejmują zarówno pojazdy osobowe, dostawcze oraz inne pojazdy. Stawki odbieranych pojazdów są różne, a także zależą od takich czynników, jak: rodzaj samochodu, stan auta, rok, wyposażenie, wartość rynkowa i sporo odmiennych elementów. Łęczna to miasteczko o przestrzeni 19 km 2, które zamieszkuje 18781 ludzi. Miasteczko leży w woj. lubelskim. To więc symbolizuje, iż na jego regionie mieści się mnóstwo auto złomów, jakie warto zobaczyć. Jeśli pragniesz sprzedać należący do Ciebie samochód lub kupić części do pojazdu - skontaktuj się telefonicznie lub przyjedź na wybrany auto złomowiec, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Skoro preferujesz - możesz wybrać z możliwości transportu. Dużo auto kasacji w Łęcznej za zero PLN dojeżdża oraz podejmuje stare wozy samodzielnie u klientów. Oferty odbioru pojazdów są osiągalne zarówno w rejonie miejscowości Łęczna oraz rejonów w woj. lubelskim

Łęczna i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości i charakter pomocy auto szrotów znajdujących się na terenie miasta Łęczna są dużo wszechstronne. Auto złomowce zajmują się skupem pojazdów. Skupują samochody używane, jak również nowe, wozy po zderzeniach, a także wozy będące cały czas w użytku. W auto złomowcach w Łęcznej można sprzedać samochody przeróżnych firm, w przeróżnym wieku, a dodatkowo w rozmaitym stanie (działające, z minimalnymi defektami, jak i po wypadkach). Do chętnie przyjmowanych aut należą: niemieckie, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, z Włoch, japońskie, koreańskie. Zaliczają się do nich firmy motoryzacyjne: Ford, Dacia, Lexus, Honda, Citroen, Volvo. Pieniądze za sprzedane auta mogą zostać wypłacone w postaci fizycznej lub przekazane za pośrednictwem przelewu online, wprost na wskazane konto. Wespół z płatnością auto złomowce działające w Łęcznej zajmują się wszystkimi procedurami. Dostarczają odpowiednie certyfikaty, jakie są obowiązkowe do wyrejestrowania oddanego pojazdu. Poza właśnie scharakteryzowanymi obowiązkami, auto złomowce w woj. lubelskim to jednocześnie firmy, odpowiadające za rozbiórkę i złomowanie pojazdów. Dodatkowo, można tam zdobyć sporo części do samochodów. Do najsłynniejszych należą takie, jak: opony, karoserie, sprężyny, półki, katalizatory, kanapy, jak również wiele pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Ostródzie
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG