Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Kędzierzyn-Koźle

Auto kasacja cennik Kędzierzyn-Koźle - ceny auto złomu w Kędzierzynie-Koźlu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Kędzierzynie-Koźlu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,48-0,88 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Kędzierzyn-Koźle. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Kędzierzynie-Koźlu to firma, w której obywatele owego miasteczka mają opcję przekazać znajdujący się w ich posiadaniu wehikuł. Tegoż charakteru jednostki przejmują zarówno pojazdy osobowe, dostawczaki, a dodatkowo pozostałe samochody. Stawki kupowanych aut są bardzo różne, a ponadto są uzależnione od czynników, jak: typ pojazdu, stan samochodu, rok produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa, a ponadto gąszcz odmiennych aspektów. Kędzierzyn-Koźle to miasteczko o wielkości 123,71 km 2, liczące 60383 mieszkańców. Miejscowość leży w województwie opolskim. To znaczy, iż na jego regionie znajduje się masa auto złomów, jakie warto zweryfikować. Jeśli pragniesz spieniężyć swój autobus lub też dostać części samochodowe - skontaktuj się za pomocą telefonu lub zajrzyj na wybrany auto złomowiec, żeby sprawdzić więcej. Gdy planujesz - możesz skorzystać z opcji transportu. Masa auto złomów w Kędzierzynie-Koźlu za darmo jeździ, jak również zabiera niesprawne autobusy prosto u konsumentów. Oferty odbierania autobusów są osiągalne również w zasięgu miasta Kędzierzyn-Koźle i regionów w woj. opolskim

Kędzierzyn-Koźle i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje oraz zakres usług auto szrotów działających na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle są bardzo szerokie. Auto złomowce zajmują się kasacją aut. Skupują samochody używane plus nowe, samochody po wypadkach plus wozy będące bez przerwy w użytku. Na auto złomowcach w Kędzierzynie-Koźlu wolno wyprzedać wozy przeróżnych firm, w różnorakim wieku, a dodatkowo w przeróżnym stanie (funkcjonujące, z delikatnymi uszkodzeniami, a nawet po wypadkach). Do chętniej skupowanych aut należą: niemieckie, z Francji, ze Stanów Zjednoczonych, z Italii, japońskie, z Korei. Są to firmy motoryzacyjne: Ford, Dacia, BMW, Fiat, Citroen, Mini. Pieniądze za przyjęte pojazdy mogą być podane w postaci gotówkowej, a także oddane przy pomocy przelewu, bezpośrednio na określone konto. Wespół z płatnością auto złomy będące w Kędzierzynie-Koźlu zajmują się wszystkimi formalnościami. Dostarczają właściwe papiery, które są obowiązkowe do dokonania wyrejestrowania oddanego samochodu. Poza poprzednio opisanymi ofertami, auto złomowce w woj. opolskim to dodatkowo miejsca, odpowiadające za rozbieranie i złomowanie samochodów. Dodatkowo, wolno tam nabywać mnóstwo części do aut. Do najchętniej kupowanych zaliczamy następujące: felgi, elementy karoserii, lusterka, fotele, katalizatory, kanapy oraz ogrom innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Szamotułach
Auto złom w
Auto złom w Wołowie
Auto złom w Krasnymstawie
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG