Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Jelcz-Laskowice

Auto kasacja cennik Jelcz-Laskowice - ceny auto złomu w Jelczu-Laskowicach

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Jelczu-Laskowicach i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Jelcz-Laskowice. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Jelczu-Laskowicach to lokalizacja, w jakiej obywatele tego miasta mają szansę sprzedać będący w ich posiadaniu wehikuł. Takiego typu przedsiębiorstwa skupują zarówno pojazdy osobowe, dostawczaki, jak również inne samochody. Ceny kupowanych pojazdów są bardzo różne, a dodatkowo są uzależnione od aspektów, jak: typ pojazdu, stan pojazdu, rok produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa oraz potok innych elementów. Jelcz-Laskowice to miasto o przestrzeni 17,06 km2, w którym żyje 15694 osób. Miejscowość znajduje się w woj. dolnośląskim. To więc podkreśla, iż na jego regionie jest zlokalizowanych ogrom auto złomów, jakie trzeba zweryfikować. Gdy planujesz wyprzedać własny samochód lub uzyskać akcesoria do auta - zatelefonuj albo po prostu wpadnij na wybrany auto złomowiec, by dowiedzieć się więcej. Jeżeli potrzebujesz - możesz skorzystać spośród możliwości transportu. Mnogość auto kasacji w Jelczu-Laskowicach za 0 złotych dojeżdża i przejmuje stare wozy własnoręcznie u klientów. Usługi odbierania wozów są osiągalne również w zasięgu miejscowości Jelcz-Laskowice oraz rejonów w województwie dolnośląskim

Jelcz-Laskowice i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta, a także zasięg usług auto szrotów zlokalizowanych na obszarze miejscowości Jelcz-Laskowice są ogromnie duże. Auto złomowce zajmują się zakupem aut. Przyjmują pojazdy używane oraz oryginalne, samochody po zderzeniach, jak również autobusy będące cały czas w użytku. W auto złomowcach w Jelczu-Laskowicach wolno zbyć wozy różnorodnych firm, w różnorakim wieku, jak i w przeróżnym stanie (działające, z minimalnymi zniszczeniami, jak i po poważnych kolizjach). Do najczęściej przyjmowanych samochodów zaliczają się: z Niemiec, francuskie, z Ameryki, z Italii, japońskie, koreańskie. Są nimi producenci: Toyota, Peugeot, Alfa Romeo, Kia, Nissan, Mini. Środki za przyjęte auto mogą zostać dostarczone w postaci fizycznej bądź dane przy użyciu przelewu online, szybko na określone konto. Wespół z płatnością auto szroty pracujące w Jelczu-Laskowicach zajmują się jakimikolwiek procedurami. Wykonują odpowiednie certyfikaty, jakie są potrzebne do dokonania wyrejestrowania przeznaczonego auta. Poza wcześniej wymienionymi obowiązkami, auto złomy w województwie dolnośląskim to również przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbiór i likwidowanie aut. Ponadto, da się w tych miejscach zdobyć wiele części samochodowych. Do najpopularniejszych zaliczają się chociażby: opony, drzwi, zderzaki, kokpity, katalizatory, kierownice, jak również sporo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG