Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Dębica

Auto kasacja cennik Dębica - ceny auto złomu w Dębicy

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Dębicy i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,45-0,85 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Dębica. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Dębicy to firma, w której ludzie właśnie takiego miasta mają szansę przekazać stanowiący ich własność samochód. Takiego stylu jednostki przyjmują również auta osobowe, dostawczaki plus pozostałe samochody. Ceny przyjmowanych pojazdów są bardzo zróżnicowane, jak również zależą od składników, jak: typ pojazdu, stan pojazdu, data produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa oraz wielość kolejnych elementów. Dębica to miasteczko o wielkości 33,83 km 2, które zamieszkuje 45385 ludzi. Miejscowość mieści się w województwie podkarpackim. To oznacza, że na jego obrębie mieści się dużo auto skupów, które trzeba sprawdzić. Jeśli potrzebujesz zbyć własny pojazd bądź pozyskać akcesoria do auta - zatelefonuj albo po prostu przyjedź na wybrany auto szrot, żeby sprawdzić więcej. Jeżeli chcesz - możesz wybierać spośród możliwości odbioru. Sporo auto szrotów w Dębicy za 0 złotych dojeżdża oraz przyjmuje powypadkowe samochody prosto u klientów. Oferty odbierania pojazdów są dostępne zarówno na terenie miasta Dębica i rejonów w woj. podkarpackim

Dębica i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje, jak również zasięg usług auto szrotów działających na terenie miasta Dębica są bardzo duże. Auto złomowce zajmują się skupowaniem aut. Odbierają samochody używane i nowoczesne, motocykle po karambolach, jak również wozy będące cały czas w użytku. Na auto złomowcach w Dębicy wolno sprzedać auta różnorodnych marek, w różnorakim wieku, a dodatkowo w różnorodnym stanie (działające, z niedużymi uszkodzeniami i po wypadkach). Do często odbieranych aut zaliczają się: z Niemiec, z Francji, z Ameryki, włoskie, z Japonii, z Korei. Są nimi producenci samochodów: Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Volkswagen, Volvo. Środki za przekazane auta mogą zostać wręczone w formie gotówki, a także dostarczone za pośrednictwem przelewu na wskazany rachunek bankowy, prosto na wskazane konto. Wespół z płatnością auto kasacje bytujące w Dębicy zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Wystawiają właściwe dokumenty, jakie są konieczne do wyrejestrowania oddanego pojazdu. Poza wyżej scharakteryzowanymi ofertami, auto złomy w województwie podkarpackim to także jednostki, odpowiadające za rozbiórkę i kasowanie aut. Dodatkowo, da się w nich dostać masę akcesoriów samochodowych. Do najprostszych należą następujące: felgi, drzwi, czujniki, szyby, chłodnice, kanapy oraz zalew pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Żywcu
Auto złom w Boguszowie-Gorcach
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Myszkowie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG