Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Bydgoszcz

Auto kasacja cennik Bydgoszcz - ceny auto złomu w Bydgoszczy

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Bydgoszczy i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,8-5,8 netto/kg
Rozruszniki 4,2-4,4 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,95-10,4 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Bydgoszcz. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Bydgoszczy to lokalizacja, gdzie ludzie owego miasta mają okazję zbyć znajdujący się w ich posiadaniu samochód. Takiego typu spółki skupują także samochody osobowe, ciężarowe, a także pozostałe pojazdy. Ceny skupowanych aut są bardzo różne, a dodatkowo zależą od takich czynników, jak: model pojazdu, stan pojazdu, data, wyposażenie, stawka rynkowa, a dodatkowo ogrom kolejnych elementów. Bydgoszcz to miasteczko o wielkości 176 km2, w którym znajduje się 354006 mieszkańców. Miasto leży w woj. kujawsko-pomorskim. To więc oznacza, że na tym obszarze działa mnóstwo auto złomów, które trzeba zweryfikować. Gdy chcesz upłynnić będący Twoją własnością pojazd albo zakupić elementy do auta - wykonaj telefon lub przyjedź na wybrany auto szrot, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. Gdy wolisz - możesz skorzystać spośród opcji transportu. Dużo auto szrotów w Bydgoszczy bezpłatnie dojeżdża oraz podejmuje stare autobusy osobiście u użytkowników. Oferty odbierania pojazdów są osiągalne zarówno w zasięgu miasta Bydgoszcz i rejonów w woj. kujawsko-pomorskim

Bydgoszcz i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta, a także rozmiar pomocy auto szrotów funkcjonujących na obszarze miasta Bydgoszcz są niezwykle duże. Auto złomowce zajmują się zakupem pojazdów. Skupują samochody używane i nowe, wehikuły po wypadkach, jak również pojazdy będące bez przerwy w eksploatacji. Na auto złomowcach w Bydgoszczy wolno upłynnić wozy zróżnicowanych marek, w różnym wieku, a dodatkowo w przeróżnym stanie (funkcjonujące, z małymi zniszczeniami, a także po wypadkach). Do najczęściej przyjmowanych samochodów należą: z Niemiec, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, włoskie, japońskie, z Korei. Są to firmy motoryzacyjne: Opel, Renault, BMW, Fiat, Citroen, Hyundai. Środki finansowe za sprzedane samochody mogą zostać wypłacone w formie fizycznej, a także wręczone przy pomocy przelewu na rachunek bankowy, wprost na wybrane konto. Wespół z płatnością auto kasacje funkcjonujące w Bydgoszczy zajmują się jakimikolwiek procedurami. Tworzą stosowne dowody, które są nieodzowne do dokonania wyrejestrowania sprzedanego samochodu. Poza wcześniej wymienionymi ofertami, auto kasacje w woj. kujawsko-pomorskim to dodatkowo przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbiórkę i kasację samochodów. Ponadto, można tam zdobyć wiele części do samochodów. Do najsłynniejszych zaliczają się m.in.: silniki, klapy, lusterka, tapicerki, chłodnice, sofy i wiele innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Wyszkowie
Auto złom w Ostrzeszowie
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG