Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Bielsk Podlaski

Auto kasacja cennik Bielsk Podlaski - ceny auto złomu w Bielsku Podlaskim

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Bielsku Podlaskim i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,49-0,89 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Bielsk Podlaski. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Bielsku Podlaskim to firma, w której obywatele owego miasteczka mają okazję spieniężyć własny wehikuł. Takiego charakteru instytucje odbierają również pojazdy osobowe, dostawcze, a także różne samochody. Stawki przyjmowanych pojazdów są zróżnicowane, jak również są uzależnione od takich składników, jak: typ pojazdu, stan pojazdu, data, wyposażenie, cena rynkowa, jak również mnóstwo kolejnych aspektów. Bielsk Podlaski to miasto o przestrzeni 27,01 km kwadratowych, w którym mieszka 25158 mieszkańców. Miasteczko jest zlokalizowane w woj. podlaskim. To świadczy, że na tym obszarze znajduje się ogrom auto szrotów, jakie trzeba sprawdzić. Jeżeli planujesz spieniężyć własny samochód lub też zakupić podzespoły do samochodu - zatelefonuj lub też przyjdź na wybrany auto złomowiec, aby dowiedzieć się więcej. Jeśli pragniesz - możesz wybrać z możliwości odbioru. Wiele auto kasacji w Bielsku Podlaskim za 0 złotych jeździ, jak również podejmuje zabytkowe motocykle samodzielnie u użytkowników. Oferty odbierania motocykli są osiągalne także w obrębie miasta Bielsk Podlaski, jak również regionów w regionie podlaskim

Bielsk Podlaski i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości i rozmiar usług auto szrotów działających na terenie miasta Bielsk Podlaski są dużo znaczne. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem aut. Skupują samochody używane i pozostałe, samochody po wypadkach oraz autobusy pozostające cały czas w użytku. Na auto złomowcach w Bielsku Podlaskim można spieniężyć pojazdy przeróżnych producentów, w różnorodnym wieku, a ponadto w przeróżnym stanie (działające, z minimalnymi uszkodzeniami, a nawet po wypadkach). Do często przyjmowanych pojazdów należą: z Niemiec, francuskie, z USA, z Włoch, z Japonii, koreańskie. Do tej grupy zaliczają się firmy motoryzacyjne: Mercedes, Mitsubishi, Alfa Romeo, Kia, Nissan, Mini. Środki finansowe za sprzedane auto mogą być wypłacone w postaci gotówkowej, jak również przekazane przy pomocy przelewu na rachunek, wprost na wskazane konto. Wespół z płatnością auto złomy pracujące w Bielsku Podlaskim zajmują się wszelkimi formalnościami. Wystawiają właściwe papiery, jakie są konieczne do wyrejestrowania oddanego pojazdu. Poza wcześniej scharakteryzowanymi ofertami, auto szroty w województwie podlaskim to również firmy, odpowiadające za rozbiór i likwidowanie pojazdów. Dodatkowo, da się tam zdobyć wiele akcesoriów motoryzacyjnych. Do najchętniej zakupowanych zaliczamy takie, jak: felgi, klamki, czujniki, tapicerki, rozruszniki, kierownice, a także mnogość pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Prudniku
Auto złom w Ełku
Auto złom w
Auto złom w Kołobrzegu
Auto złom w Jastrzębiu-Zdroju

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG